Izby

Úvod Izby

Izby sú na prízemí v nasledovnom zložení :
1x 3 lôžkový apartman štandardnej veľkosti, manž posteľ a 1 samostatné lôžko v spálni, v druhej miestnosti kuch. kút a jedálenský stôl, socialna časť.
- 2x 4 lôžkový apartmán štandardnej veľkosti, manž posteľ a 2 samostatné lôžka v spálni, v druhej miestnosti kuch kút a jedálenský stôl, socialna časť, v apartmáne možnosť prístelky pre 5.osobu (rozkladacie lôžko),
- 2x 4 lôžková izba typu štúdio, menších rozmerov ako apartmán, manž posteľ a 2 samostatné lôžka v jednej miestnosti s kuch kútikom a jedálenským stolom, 
- 2x 3 lôžková izba typu štúdio, menších rozmerov ako apartmán, manž posteľ a 1 samostatné lôžko v jednej miestnosti s kuch kútikom a jedálenským stolom .
Všetky izby sú zariadené kuchynským kútikom (chladnička, plynová 2 platnička, varná kanvica, základné vybavenie) a vlastnou kúpeľňou (toaletou a sprchovacím kútom). K dispozícii je aj mikrovlnka na recepcii.
Súčasťou výbavy každej izby je TV a free WiFi internet. Pred každou izbou je terasa s posedením, možnosť grilovania, gril k dispozícii.

 

Ubytovanie sa považuje za rezervované po zaslaní finančnej zálohy, alebo podľa dohody medzi prevádzkovateľom penziónu a objednávateľom ubytovania.

STORNO podmienky: nad 1 mesiac pred nástupom na ubytovanie sa vracia kompletná suma, do jedného mesiaca sa nevracia záloha. 

Preberanie izieb je od 14:00 hodiny a odovzdávanie izieb je do 9:30 hodiny (v letnom období je do 09:00 hodiny).


Mestský poplatok je 1.10 EUR/dospelá osoba/noc